Tan Tasci Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tan Tasci Fan Sitesi

Tan Tasci Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

böyle bir şey işte ..

YazarMesaj
Hilalphlvn
Yeni Üye
Yeni Üye
Hilalphlvn

böyle bir şey işte .. Empty
MesajKonu: böyle bir şey işte ..   böyle bir şey işte .. Icon_minitimeSalı Mayıs 29, 2012 12:43 pm

Bir ses düşünün hüzünlü anlarımda susupta söylemek istediklerimi söyleyemeyip şarkılarıyla onun tercüme ettiği, mutlu anlarımda beni sesiyle dahada üstlere taşıdığı sanki aynı duyguları yaşayıp aynı hisleri solukluyormuş gibi bi o kadar uzakta olup özlemle gelicekmiş gibi beklemek her şarkının sana katıığı ayrı bi heycan gülüşünde bulduğun ayrı bir güzellik. Ve gülümse şimdi dediği her seferinde ne derdin varsa unutup yüzüne fark etmeden gülümseme yerleştirebildiğini düşün.
Hem bu şarkıları yazdığı için mutlu ol hem de onu bu kadar üzen kişi eline geçse duvardan duvara fırlatacak kadar sinirlen. Seni seven herkezi kıskanmak .. Çok ilginç bi his kaza geçirdiğinde saatlerce ağlamak korkuyla beklemek canının yandığını düşündüğümde canımın yanması. Bi sevgili aşkıyla sevmek değilde bir abi kardeş gibi seviyorum seni hiç vazgeçemiyeceğimi bilerek sonunun geleceğini düşünmeyerek hep konuşup mutluluğunada hüznünede ortak oluyormuş gibi böyle birşey benim küçücük kalbimde hergün büyüttüğüm TAN'ı sevmek ..

böyle bir şey işte ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-